MENU

Jesteśmy członkiem:

Logo_KIRP_wersja_bez_tla_granatowe.png

 
 

SZYBKI KONTAKT

Kancelaria Prawna
Krzysztof Sołtysik
radca prawny / doradca podatkowy

al. Armii Krajowej 1/3, lok. 121
42-202 Częstochowa

Tel. 34 3663939

Tel. kom. 603629797

e-mail: kancelaria@doradze.pl

Naszych Klientów przyjmujemy
po wcześniejszym umówieniu
terminu spotkania


 

Krzysztof Sołtysik Jestem właścicielem kancelarii, która zajmuje się profesjonalnie podatkami od 2001 roku. Od samego początku mojej działalności zajmuję się kompleksowym doradztwem podatkowym, optymalizacją podatkową oraz zapewnieniem bezpieczeństwa podatkowego moim Klientom.

Reprezentuję swoich Klientów przed organami podatkowymi oraz sądami administracyjnymi broniąc ich praw i interesów. Z racji posiadania tytułu radcy prawnego pomagam Klientom w innych sprawach prawnych (sprawy cywilne, gospodarcze, karne, karne skarbowe i inne).

Odpowiadam za stałą i kompleksową obsługę prawną przedsiębiorstw (MSP i osoby fizyczne).

Specjalizuję się w procedurach podatkowych i sądowoadministracyjnych oraz w prawie podatkowym, cywilnym, gospodarczym, karnym i karnym skarbowym.

Kancelaria nie zajmuje sie prowadzeniem ksiąg rachunkowych, badaniem sprawozdań finansowych, wycenami przedsiębiorstw lub innych aktywów, rejestracją znaków towarowych itp. Jednak w mojej codziennej działalności współpracuję ze świetnymi notariuszami, księgowymi, biegłymi rewidentami, specjalistami od wycen czy rzecznikami patentowymi. Jeśli szukacie Państwo kogoś o takiej specjalizacji, to proszę dac mi znać. Polecę Państwu osobę godną zaufania.