MENU

 
 

Przyrzekam, że jako doradca podatkowy będę wykonywać ten zawód kierując się dobrem swoich klientów, z całą sumiennością i rzetelnością, zgodnie z prawem, wiedzą i zasadami etyki zawodowej. Poznane w związku z wykonywaniem zawodu fakty i informacje zachowam w tajemnicy wobec osób trzecich.

SZYBKI KONTAKT

Kancelaria Prawna
Krzysztof Sołtysik
doradca podatkowy

al. Armii Krajowej 1/3, lok. 121
42-202 Częstochowa

Tel. 34 3663939

Tel. kom. 603629797

e-mail: kancelaria@doradze.pl

Naszych Klientów przyjmujemy
po wcześniejszym umówieniu
terminu spotkania


 

 

Krzysztof Sołtysik Jestem właścicielem kancelarii, która zajmuje się profesjonalnie podatkami od 2001 roku. Od samego początku mojej działalności zajmuję się kompleksowym doradztwem podatkowym, optymalizacją podatkową oraz zapewnieniem bezpieczeństwa podatkowego moim Klientom.

Reprezentuję swoich Klientów przed organami podatkowymi oraz sądami administracyjnymi broniąc ich praw i interesów.

Odpowiadam za stałą i kompleksową obsługę prawną przedsiębiorstw (MSP i osoby fizyczne).

Specjalizuję się w procedurach podatkowych i sądowoadministracyjnych oraz w prawie materialnym podatkowym i cywilnym.

Kancelaria nie zajmuje sie prowadzeniem ksiąg rachunkowych, badaniem sprawozdań finansowych, wycenami przedsiębiorstw lub innych aktywów, rejestracją znaków towarowych itp. Jednak w mojej codziennej działalności współpracuję ze świetnymi notariuszami, księgowymi, biegłymi rewidentami, specjalistami od wycen czy rzecznikami patentowymi. Jeśli szukacie Państwo kogoś o takiej specjalizacji, to proszę dac mi znać. Polecę Państwu osobę godną zaufania.

Często Państwa problemy rozciągają się na inne dziedziny prawa. Dochodzą spory cywilne czy też styczność z postępowaniem karnym lub karnym skarbowym. Dlatego też, aby obsłużyć Państwa kompleksowo, współpracuję z doświadczonymi adwokatami i radcam prawnymi